فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ثارالله خون حسین علیه السلام در رگ های اسلام


به ضمیمه تحقیقی درباره اربعین حسینی

ناشر کتاب : کتاب جمکران
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 517
وزن(گرم): 902
تاریخ ثبت: شنبه 18 دی 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 4 بهمن 1395
کد : 48283
تعداد بازدید: 113
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

158000 ریال
142200 ریال
معرفی کتاب
این اثر در چهار فصل به مباحث شخصیت امام حسین(ع)، مقتل نگاری، گزیده هایی از مقتل امام حسین(ع) و یاران ایشان و سوگواری می پردازد.بخشی از کتاب «ثارالله، خون حسین(ع) در رگ های اسلام» به تحقیق به موضوع اربعین حسینی اختصاص دارد و در آن به اختلاف ریشه ها و مسائل تاریخی آن توجه شده است.
همچنین در پایان این اثر، دو سخنرانی از شیخ حسین عندلیب همدانی در بیان برخی ویژگی های حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و دعوت به راه خدا آورده شده اند.
کتاب «ثارالله، خون حسین(ع) در رگ های اسلام» با توجه به نیاز و خواست های عموم برای آشنایی با شخصیت و نهضت امام حسین(ع) نوشته شده و مطالب آن برای گویندگان دینی و روحانیون مفید است.
روش ارایه مطالب این کتاب به گونه ای است که در آغاز هر درس ابتدا یک روایت، زیارت، شعر یا بخش هایی از مقاتل بیان می شود.

نگارنده کتاب، مرحوم آیت الله حسین عندلیب همدانی (متوفی 1420 ه.ق) از علمای شهر همدان و از شاگردان خاص آخوند ملاعلی معصومی همدانی بوده است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!