loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نیمه ی پنهان ماه 14: اصغری خواه به روایت همسر شهید

ناشر روایت فتح

نویسنده فاطمه غفاری

با همکاری مریم برادران | آذردخت داوری

سال نشر : 1388

تعداد صفحات : 76

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4847 10003022
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب که چهاردهمین جلد از مجموعه ی «نیمه پنهان ماه» انتشارت روایت فتح است، خاطرات همسر شهید اصغری خواه را در قالب داستان روایت می کند.

محمد اصغری خواه 2 خرداد ماه سال 1340 متولد شد و در بهمن ماه سال 1359 با سیده نساءهاشمیان ازدواج کرد و در 1 مهر سال 1369 به شهادت رسید.

محمد اصغری خواه حتی یک سنگ قبر هم نداشت که همسرش در کنار آن بنشیند و یک دل سیر درد دل کند، محمد جا مانده بود. استخوان هایش را دو سال بعد آوردند. جای او خالی شد، برای نساء که همسرش بود و برای بچه ها، سجاد و سوده. گذر سالها هم نتوانست جای خالی او را پر کند: «چند وقت پیش دخترم عقد کرد. قبل از عروسیش تلویزیون برنامه ای از پدرش نشان می داد. بعد از هجده سال یک دفعه سوده زد زیر گریه که من امشب بابام رو می-خوام.»

اصغری خواه به روایت همسر شهید، قصه همین حکایت هاست، قصه مردی که ساده بود و زنی که بعد از شوهرش، دیگر هرگز شاد نشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما