loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جهاد اکبر، یا، مبارزه با نفس

4 (3)
چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

مطالب این کتاب ، هشدارهای دردمندانه و رهنمودهای اخلاقی امام خمینی ( ره) در آستانه ماه مبارک رمضان در خطاب به حوزه های علمیه است. ابتدای این کتاب با سفارش به طلاب حوزه های علمیه آغاز می شود و در ادامه به اهمیت تهذیب و تزکیه نفس می پردازد . در قسمتهایی از کتاب جهاد اکبر یا مبارزه با نفس ، امام خمینی ( ره) به روحانیون هشدار می دهند که فریب تبلیغات سوء و سم پاشی های برخی از افراد را که معتقدند پند و موعظه روحانیون با کار علمی مغایرت دارد نخورند. در بخشی دیگر از کتاب به نکاتی از مناجات شعبانیه اشاره شده است. در پایان نیز فرازهایی از سخنان امام خمینی (ره) به صورت کلمات قصار آورده شده است.

حزب الله باشید؛ از زرق و برق زندگی و جلوه های ساختگی آن بپرهیزید.جز به خالق یکتا به احدی توجه نداشته باشید.توجه به غیر خدا انسان را به حجابهای ظلمانی و نورانی محجوب می نماید.با حب نفس و حب جاه و کبر و غرور نمی توان مقاومت کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما