بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. 366 قصه ی تصویری برای روزهای سال (مجموعه کامل کتابهای نارنجی)

366 قصه ی تصویری برای روزهای سال (مجموعه کامل کتابهای نارنجی)

ناشر : قدیانی

نویسنده : فریبا کلهر | سرور کتبی

مترجم : سعید مادح خاکسار | سونیا برقانی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 760

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4871810003022
150,000 142,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر، کتاب معرفی شده در کتاب نامه رشد آموزش و پرورش است. کتاب شامل 366 داستان کوتاه جذاب با تصاویری گویا و دلنشین است. حاوی قصه ای تازه برای هر روز کودک شما می باشد که این داستان های شاد و آموزنده به قلم فروزنده خداجو، سرور کتبی و فریبا کلهر به نگارش در آمده اند.این کتاب توسط انتشارات قدیانی توزیع گردیده است.

قصه ها گاه در مورد اشیا یا حیوانات گوناگون و گاه پیرامون زندگی انسان است. تصاویر به گونه ای طراحی شده اند که فهم داستان را برای کودکان ساده تر می سازد. محتوای داستان ها به گونه ایست که علاوه بر سرگرمی درس های اخلاقی ازجمله کمک کردن به دیگران، همکاری، برنامه ریزی برای آینده و بسیاری مفاهیم ارزشمند دیگر را به همراه دارد.

آسمان خندید. گفت: « نگران نباش… هاپچه… هاپچه… هاپچه…» دوباره یک عالمه ستاره از دهنش بیرون ریخت. چند تا از ستاره ها توی حیاط خانه ای افتادند. پسر کوچولویی روی پله نشسته بود که اسباب بازی نداشت. یکی از ستاره ها را برداشت. به آن نخ بست و یک یویو درست کرد. بعد، دور حیاط دوید و یویو بازی کرد…
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط