loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

366 قصه ی تصویری برای روزهای سال (مجموعه کامل کتابهای نارنجی)

5 (1)

ناشر قدیانی

نویسنده فریبا کلهر | سرور کتبی

مترجم سعید مادح خاکسار | سونیا برقانی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 760

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 48718 10003022
750,000 712,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب 366 قصه ی تصویری برای روزهای سال (مجموعه کامل کتابهای نارنجی)، کتاب معرفی شده در کتاب نامه رشد آموزش و پرورش است. کتاب شامل 366 داستان کوتاه جذاب با تصاویری گویا و دلنشین است. حاوی قصه ای تازه برای هر روز کودک شما می باشد که این داستان های شاد و آموزنده به قلم فروزنده خداجو، سرور کتبی و فریبا کلهر به نگارش در آمده اند.این کتاب توسط انتشارات قدیانی توزیع گردیده است.

قصه ها گاه در مورد اشیا یا حیوانات گوناگون و گاه پیرامون زندگی انسان است. تصاویر به گونه ای طراحی شده اند که فهم داستان را برای کودکان ساده تر می سازد. محتوای داستان ها به گونه ایست که علاوه بر سرگرمی درس های اخلاقی ازجمله کمک کردن به دیگران، همکاری، برنامه ریزی برای آینده و بسیاری مفاهیم ارزشمند دیگر را به همراه دارد.

کتاب 366 قصه ی تصویری برای روزهای سال (مجموعه کامل کتابهای نارنجی)، نوشته فریبا کلهر و سرور کتبی است و با ترجمه سعید مادح خاکسار و سونیا برقانی در انتشارات قدیانی منتشر شده است.

آسمان خندید. گفت: « نگران نباش… هاپچه… هاپچه… هاپچه…» دوباره یک عالمه ستاره از دهنش بیرون ریخت. چند تا از ستاره ها توی حیاط خانه ای افتادند. پسر کوچولویی روی پله نشسته بود که اسباب بازی نداشت. یکی از ستاره ها را برداشت. به آن نخ بست و یک یویو درست کرد. بعد، دور حیاط دوید و یویو بازی کرد…
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما