بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

عدل الهی از دیدگاه امام خمینی (س)

تبیان دفتر هفدهم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 49310003022
10,500 9,450 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب، مقوله «عدل الهی» از دیدگاه امام خمینی (ره) تبیین می شود. مؤلف مطالب کتاب را از لابه لای سخنان و آثار بر جای مانده از امام (ره) استخراج و ذیل دو بخش تدوین کرده است. بخش نخست به مباحث کلامی عدل اختصاص یافته که از آن جمله عبارت اند از: «عدل در ادیان الهی»، «جبر و تفویض»، «امر بین الامرین»، «قضا و قدر»، «سعادت و شقاوت» و «غایت و حکمت در فعل خداوند». در بخش دوم که «شبهات پیرامون عدل الهی» عنوان گرفته این مباحث فراهم آمده است: «وجود شرور و نواقص و بلایا در جهان»، «خلق مرگ در کنار حیات»، «تناسب ثواب و عقاب الهی با اعمال بندگان»، «شفاعت و عدالت»، «توبه» و «حب و بعض اهل بیت (ع)». این کتاب به اهتمام معاونت پژوهشی تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گردآوری و تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط