loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چگونه اعتماد به نفس را افزایش دهیم؟

ناشر قدیانی

نویسنده دیل کارنگی

مترجم سید حسن حسینی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 304

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 49425 10003022
48,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب “چگونه اعتماد به نفس را افزایش دهیم” نوشته دیل کارنگی و ترجمه حسن حسینی، طرحی جدید برگرفته از کتاب قبلی همین نویسنده معتبر با عنوان “چگونه آسان و تأثیر گذار سخنرانی کنیم” است که به به دست آوردن اعتماد به نفس و شهامت در سخنرانی می پردازد. گرچه کتاب قبلی نویسنده مدت ها به عنوان مرجع درسی در دانشگاه ها بوده و برای دانشجویان تدریس می شده، کتاب جدید برای همه مخاطبان است تا بتوانند ترس ها و هراس های خود را کنار گذاشته، با مردم چه به صورت انفرادی و چه گروهی روبه رو شوند و به نحوی مفید و تأثیرگذار صحبت کنند.

این کتاب حاصل تجربه غنی نویسنده از سال ها تدریس مهارت های سخنرانی، گوش دادن سالانه به بیش از شش هزار سخنرانی از سوی افراد حرفه ای و صاحبان تجارت و همچنین مطالعه و نقد سخنرانی های افراد موفق مانند آبراهام لینکلن می باشد. نویسنده با پیشنهادهای خود، تکنیک های عملی و جملات انسان های موفق، شور و اشتیاق را در مخاطب بر می انگیزد و به تدریج او را در ۱۲ فصل کتاب برای به دست آوردن اعتماد به نفس و ایراد یک سخنرانی مؤثر هدایت می کند. او مخاطب را با عناصر اساسی سخنرانی، تقویت کردن حافظه، آماده کردن متن، شروع و پایان تأثیرگذار و چگونگی علاقه مند ساختن شنوندگان آشنا می سازد. از رازهای سخنرانی انسان های موفق پرده بر می دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما