بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

برگزیده تذکرة الاولیاء (به ضمیمه زندگی و اندیشه عطار نیشابوری)

شاهکارهای متون عرفانی - 2

ناشر : موسسه انتشارات حضور

نویسنده : سید رضا باقریان موحد

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 123

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5131510003022
قابل تهیه از مراکز پخش
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تذکرة الاولیاء تنها اثر منثور عطار است که برگزیده ای است از حالات و سخنان هفتاد و دو نفر از بزرگان تصوّف و عرفان و کتاب حاضر، گزیده ای از زیباترین جملات و متن های تذکرة الاولیاء است.

قرن هاست که کام جان تشنه لبان معارف الهی، از زلال معارف متون عرفان اسلامی سیراب می شود و عطر دل انگیز و رایحه ی بهشتی این میراث معنوی سراسر آفاق را در نور دیده و مشتاقان بسیاری در غرب و شرق عالم ،محسور خود کرده است.
زیباترین تجلی عرفان اسلامی را می توان در متون نظم و نثر فارسی مشاهده کرد، متونی که توسط عارفانی واصل و عاشقانی رسته از آب و گل، باقلمی از جنس نور در دفتری به پهنای قلب های عاشقان حق، به رشته تحریر در آمده است.هدف از انتشار مجموعه ی شاهکارهای متون عرفانی، معرفی تعدادی از این متون عرفان اسلامی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط