فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

بیومکانیک بدن انسان



ناشر کتاب : سفیر اردهال
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1394
شمارگان: 550
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 219
تاریخ ثبت: چهارشنبه 25 اسفند 1395
کد : 51985
تعداد بازدید: 25
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

120000 ریال
معرفی کتاب
نگارندگان در کتاب حاضر، با بیانی ساده، روان و منحصربه فرد سعی در آشنا نمودن دانشجویان علوم ورزشی، مهندسی پزشکی و توان بخشی به طور عام و بیومکانیک ورزشی به طور خاص با مفاهیم مکانیک و اصول و قوانین حرکت انسان دارد. نگارندگان تلاش کرده اند تا مباحث مکانیکی و جبری را با بیانی سلیس و ساده تشریح کرده و در قالب مثال های مصور و تمرینات متعدد، درک روشنی از مفاهیم حرکت را ممکن سازند. برای جمع آوری مطالب این کتاب از مجلات علمی در رابطه با بیومکانیک، بیومکانیک ورزشی، ارتوپدی و فیزیوتراپی نیز استفاده شده است.



ناشر کتاب
سفیر اردهال
در نیمه دوم سال۱۳۸۵ آغاز فعالیت خود را در زمینه ی چاپ و نشر کتاب آغاز نمود. چاپ بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف حاصل تلاش ما و همکارانمان در این مدت فعالیت بوده است. معرفی و شناساندن فرهنگ و تمدن ایران عزیز و آثار نویسندگان و مترجمان گرامی و تولید و احیاء آثار علمی و قابل استفاده برای جامعه ی فرهنگی از دغدغه های اصلی انتشارات و اهداف بلند مدت ما می باشد. چندین سال فعالیت انتشارات در نشر کتب عمومی و مواجه شدن با مخاطبان و شناسایی ذائقه آنها ما را برآن داشت تا حوزه ای خاص و تخصصی را در تولید …



نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!