loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گربه بلیتس

ناشر اسم

نویسنده رابرت وستال

مترجم مسعود امیرخانی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 302

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 52510 10003022
24,000 21,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

عبارت بلیتس در نام این رمان به معنای حملات سریع و برق آسایی است که آلمانی ها در ایام جنگ جهانی دوم به روی شهرهای انگلستان به ویژه لندن داشتند.

این نویسنده رمان خود را بر پایه یک حس غریزی حیوانی نوشته است. بر اساس این حس، حیواناتی مانند گربه توانایی ردیابی و یافتن موقعیت صاحب خود را با کمک ادراک فراحسی خود دارند و حتی می توانند بر این اساس از چند صد کیلومتری صاحب خود را حس و شهر به شهر به دنبال یافتن مکانش بروند. نویسنده این رمان بر پایه همین حس رمانش را شکل داده است.

یکی از ویژگی های قابل توجه این رمان توصیف موقعیت جنگ جهانی دوم از زبان یک حیوان بود و شرح زندگی گربه ای است که صاحبش را در بمباران جنگ جهانی از دست داده و حالا سعی دارد او را پیدا کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما