فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

حسرت و هراس فهم فرهنگی بیداری اسلامیویراستار: مهدی محدثی
تحقیق و تنظیم کتاب: مجید بهستانی
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1396
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 416
وزن(گرم): 526
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 24 خرداد 1396
کد : 52573
تعداد بازدید: 31
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

210000 ریال
189000 ریال
معرفی کتاب
پدیده بیداری اسلامی زمینه ها و پیامدهای عمیق فرهنگی و اجتماعی داشته است، به نحوی که بر مناسبات سیاسی-امنیتی کشورهای درگیر و پیرامون، تاثیر مستقیم داشته اند. با این حال مراکز مطالعاتی و اندیشمندان این کشورها به مطالعه این جنبه ها از آن پرداخته اند. در ایران، علی رغم درگیری مستقیم با مسائل بیداری اسلامی، تا کنون به جز یکی دو کتاب، اثر پژوهشی مستقل در این باب نگاشته نشده است. آن یکی دو مورد نیز به جنبه های جامعه شناسی سیاسی بیداری اسلامی اکتفا کرده اند و به سراغ فهم ابعاد دیگر آن نرفته اند. غالب پژوهش های ایرانی در این باب در سال نخست، ترکیبی از چیستی آن و تاثیرات سیاسی-امنیتی اش و در ادامه به بخش های دوم پرداخته اند.

این اثر تلاشی آغاز گونه برای دیدن جزئیات بیشتری از مولفه ها و پیامدهای فرهنگی-اجتماعی پدیده بیداری اسلامی است که مجموعه مقالاتی در این زمینه را شامل می گردد.


ویراستار

تحقیق و تنظیم کتاب
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!