loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

روزگاران 16: کتاب آر پی جی زن ها

ناشر روایت فتح

گردآورنده کتاب محمد حسین محمودزاده

سال نشر : 1388

تعداد صفحات : 101

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5270 10003022
1,200 1,080 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هیجان لحظه ی شلیک را تجربه کرده اند. لرزش دست را کنترل می کند. در درون به آرامش می رسد و گویی زمان ساکن می شود. تا اتفاقی از جنس دیگر روی دهد. کتاب «آرپی جی زن ها» گل چینی است از صد خاطره ی مربوط به رزمندگان و آرپی جی زن ها در سال های جنگ.

یک روز ازش پرسیدم «اگه بخوای تخصص بگیری، چی می خونی؟»گفت «اطفال»تعجب کردم. اطفال که به درد جنک نمی خورد.پرسیدم «چرا اطفال؟»گفت «چون اونا از همه معصوم ترند. هنوز هیچ گناهی نکردن. اگه به یک بنده ی معصوم خدا کمک کنم.، حس می کنم بهترین کار رو کردم.»------------------روزی که آمد، گریست و روزی که رفت گریاند. بین این دو روز، بیست و هشت سال فاصله بود. عشق روزگاری چند سایه به سایه دنباش بود. تا این که برگشت، عشق را دید، در آغوش کشید و هم راهش رفت تا آسمان.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما