فراخوانی فراخوانی ...

محمد (ص): پیامبری برای زمانه ما

مجموعه تاریخ - 18

407 بازدید

مولف : کارن آرمسترانگ

مترجم : علیرضا رضایت

ناشر کتاب : حکمت

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : کارن آرمسترانگ

مترجم : علیرضا رضایت

ناشر کتاب : حکمت

وزن(گرم) : 406

شابک : 978-964-244-174-7

نوع جلد : جلد سخت

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 210

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 6 خرداد 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 3 آذر 1397

کد : 52824

250,000 ریال 225,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
این کتاب تصویر شگفت انگیزی از بنیانگذار دینی است که همچنان روند تاریخ جهان را دگرگون می کند. داستان پیامبری اسلام بیش از پیش با زندگی امروز ما مرتبط شده است، چرا که بینشی عمیق درباره خاستگاه های حقیقی اسلامی به دست می دهد که روز به روز به دست عده معدود به افراط کشیده می شود. آرمسترانگ، برخلاف کسانی که اسلام را به عنوان دینی خشن و متعصب نفی می کنند، تصویری روشن، پذیرفتنی و متعادل از شخصیت اصلی یکی از ادیان بزرگ جهان ارائه می کند.

دو یادداشت بر کتاب محمد (ص)؛ پیامبری برای زمانه ما:
کتاب آرمسترانگ درباره زندگی پیامبر اسلام شروع خوبی است برای آنان که می خواهند با یک نظر کلی بدانند بیشتر مسلمانان چه درکی از پیامبر و دینشان دارند. - نیویورک تایمز
این کتاب نوشته ای است احترام آمیز نه ابهت برانگیز، بصیرت بخش نه فضل فروشانه و از همه مهم تر خواندنی. موفقیت آن این است که زندگی محمد (ص) را کاملا مانند یکی از انسان ها روایت می کند. - اکونومیست
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر