فراخوانی فراخوانی ...

اساس بندگی: تبیین سبک زندگی اسلامی در بیانات آیت الله خوشوقت قدس سره (جلد دوم)

مجموعه کتاب های صراط مستقیم 2

گردآورنده کتاب : هیئت پژوهشی موسسه ی محبین حضرت صاحب الامر (عج)

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی هنری محبین حضرت صاحب الامر (عج)

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 408

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022

معرفی کتاب

«اساس بندگی» پس از «طریق بندگی» دومین مجموعه کتاب از آثار اخلاقی و تربیتی ای است که موسسه ی فرهنگی هنری محبین صاحب الامر (عج) از آیت خوشوقت (ره) منتشر کرده است.
این کتاب در تلاش است تا عوامل اصلی تدارک و تدبیر حرکت انسان در مسیر بندگی را برشمرد و تشریح نماید. از آن جا که آیت الله خوشوقت این عوامل را تحت عنوان «اساس» بندگی بیان نموده اند و مرجع فرمایشاتشان کتاب شریف کافی است این کتاب نیز به این عنوان مزین شده است.
کتاب (همانند طریق بندگی) سه جلسه از سخنرانی های مرحوم آیت الله خوشوقت (ره) است که به توضیح روایت دعائم الاسلام از وجود مقدس امام باقر علیه السلام می پردازد.
از بخش های مهم که در انتهای فصول مطرح شده است بخش پرسش و پاسخ است. که بر جذابیت های این کتاب می افزاید. 1700 پرسش و پاسخ در این مجموعه گنجانده است.
از دیگر مزیت های این کتاب می توان به زبان ساده و انبوه مثال های آن اشاره داشت که علاوه بر آسان نمودن فهم مباحث از عمق آن نیز کاسته نشده که این خود یک موهبت به شمار می آید.
این مجموعه در دو مجلد و در شش فصل قابل ملاحضه است.

عناوین فصول این مجلد به شرح زیر است:
- حج
- ولایت
- پرسش و پاسخ
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط