بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

ازدواج چرا؟: آشنایی با مهمترین اصول خودشناسی و خودشکوفایی در ازدواج

از مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان

ناشر قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده محمدجعفر غفرانی

گردآورنده کتاب یاسر رضازاده

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 176

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5286710003022
27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شاید هیچ گاه به اندازه امروز ضرورت تفاهم جهانی و شوق همدلی میان دختران و پسران و نیاز به انس، عشق، محبت و وحدت در زندگی مردم دیده نشده باشد. این رشد و تحول عمومی، روند تکاملی و حکیمانه آفرینش را اثبات می کند و پیام های فراوانی را برای اندیشمندان دارد.
هر قدر شناخت جوانان از این تحول و شکفتگی زیبا و چالش های آن بیشتر شود، همراهی با کاروان عاشقان برایشان روشن تر، جذاب تر، محرک تر، پویاتر و برخورداری ایشان از سلام الهی بیشتر خواهد شد.از این رو «مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان» توسط انتشارات قرآن و اهل بیت علیهم السلام تدوین شده است.

«مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان» قرار است تا ضرورت ازدواج، هنر عشق ورزیدن و ثمرات همسرداری را، برای جوانان مطرح کند و چگونگی ازدواج سالم و مراحل، مراسم، مسائل، موانع و انحرافات احتمالی آن را بر مبنای منطق عقل و نورانیت وحی و زیبایی و شفافیت تجربه به تصویر درآورد.

«ازدواج چرا؟» نیز یکی از کتب این مجموعه است که مخاطب را با مهم ترین اصول خودشناسی و خودشکوفایی در ازدواج آشنا می سازد.

عناوین فصل های این کتاب به شرح زیر است:
فصل اول: ضرورت آموزش عشق و ازدواج
فصل دوم: سعادت و خوش وقتی
فصل سوم: چرایی ازدواج
فصل چهارم: نقش خودشناسی در ازدواج
فصل پنجم: نقش ازدواج در ظهور و حضور
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما