بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
 1. خانه
 2. کتاب
 3. فرهنگ پایداری (19)
 4. فرهنگ پایداری فلسطین، لبنان، سوریه و یمن (3-19)
 5. مسافر غربت: شهید مدافع حرم محمد آژند به روایت مادر و همسر
 • مسافر غربت: شهید مدافع حرم محمد آژند به روایت مادر و همسر

مسافر غربت: شهید مدافع حرم محمد آژند به روایت مادر و همسر

یک بغل گل سرخ

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5315310003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

مجموعه یک بغل گل سرخ تلاشی است برای به تصویر کشیدن نقش مادران و همسران شهدای دفاع از حریم آل الله و جهان اسلام و نگاه تربیتی و اخلاقی به زندگی شخصی و اجتماعی شهدا از پنجره خانواده و کوششی برای شناخت سبک زندگی متعالی در عصر حاضر است تا گواهی برای اثبات همیشگی مردانی از جنس سلمان، عمار، میثم و ابوذر باشد.

این جلد نیز به شهید مدافع حرم محمد آژند اختصاص دارد. روایت های این کتاب را نیز هم چون دیگر مجلدات از زبان مادر و همسر این شهید می خوانیم و در پایان کتاب عکس هایی از او را به نظاره می نشینیم.

شهید محمد آژند متولد 1359 از شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار، 22 دی ماه سال 94 در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) در منطقه خان طومان سوریه به دست تروریست های تکفیری به شهادت رسید.

از ابتدای مطرح کردن بحث سوریه، مسئله را کامل برایم باز کرد تا فهم من نسبت به موضوع بسیط و جامع باشد و با کمال میل و صمیم قلب رضایت دهم. او اعتقاد داشت اگر ما رضایت قلبی ندهیم، هرگز به فیض شهادت نائل نمی شود.بعد هم توضیح داد که وصیت نامه اش را به چه کسی می دهد و... حتی از من می خواست برای شهادتش دعا کنم.
 • وزن
  130
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  سه‌شنبه 23 خرداد 1396
 • شناسه
  53153
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی