بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

ابعاد اساسی در اخلاق و اقتصاد

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5321310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
10,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته اقتصاد در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «اخلاق و اقتصاد» به ترتیب به ارزش 2 و 3 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

کتاب حاضر پیوند اخلاق و اقتصاد را تبیین می کند و ارتباط عمومی اقتصاد با دیگر عرصه های اجتماعی و انسانی و از جمله اخلاق را نشان می دهد، پیوندهای ساختاری اخلاق و اقتصاد را توضیح می دهد، ارتباط اخلاق و اقتصاد را در یک چارچوب هنجاری و قاعده بازی و همچنین، ارتباط اخلاق با اقتصاد بخش عمومی را بیان می کند، نمادهای اخلاق و اقتصاد کاربردی را ارائه می دهد و سرانجام نظریه ها و کارکردها را به همراه روند قسم نامه اقتصاددانان مقایسه می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما