بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

استراتژیهای نظریه پردازی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5325210003022
قابل تهیه از مراکز پخش
11,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته مدیریت دولتی در مقطع دکترا به عنوان منبع درسهای «نقد و بررسی تئوریهای سازمان و مدیریت» و «تئوریهای خط مشی گذاری» تدوین شده است. امید می رود علاوه بر جامعه دانشگاهی، کلیه مدیران و سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

در کتاب حاضر، مؤلف استراتژی های نظریه پردازی را بر اساس روش شناسی لینهام که نوعی روش شناسی عمومی است، ارائه می کند. معرفی استراتژی فراتحلیل و نظریه پردازی بر بنای نوشته یانگ، بررسی نظریه داده بنیاد و نظریه پردازی بر مبنای دیدگاه ایگن، نظریه ساخت اجتماعی و نظریه پردازی بر اساس دیدگاه ترنبول، مطالعه موردی و نظریه پردازی از نگاه دولی و آیزنهارت، پیوند بین پژوهش شیوه های ترکیبی و نظریه ردازی، مطالعه تطبیقی از استراتژی های نظریه پردازی بیشتر بر اساس نوشته توراکو، محتوای اصلی این کتاب را تشکیل می دهد.

مقدمه
فصل اول: کلیات
فصل دوم: نظریه پردازی بر مبنای استراتژی فرا تحلیل
فصل سوم: نظریه پردازی بر مبنای نظریه داده بنیاد 
فصل چهارم: نظریه پردازی بر مبنای استراتژی ساخت اجتماعی
فصل پنچم: نظریه پردازی بر مبنای استراتژی مطالعه موردی
فصل ششم: نظریه پردازی بر مبنای استراتژی شیوه های ترکیبی
فصل هفتم: مقایسه استراتژیهای نظریه پردازی
منابع
واژه نامه
اعلام
نمایه موضوعی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما