loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اصول و مبانی روابط بین الملل - جلد دوم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 53292 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
80,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم سیاسی در دوره کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «اصول و مبانی روابط بین الملل (2)» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

این کتاب به تبیین اصول و مبانی روابط بین الملل به عنوان یک موضوع و رشته مطالعاتی می پردازد. از این رو، سعی شده است دو هدف کلی در دو سطح عملی و نظری تأمین گردد. هدف نظری توضیحِ ماهیت، مفاهیم و مقولات، رهیافت ها، پیش فرض ها و مفروضه های دانش و علم روابط بین الملل است. در سطح عملی نیز هدف توصیف، تبیین و تحلیل پدیده ها، سازوکارها، ساختارها، فرایندها، موضوعات و مسائل، الگوها و نتایج بین المللی، از یک سو و انگیزه ها، آرمان ها، اهداف و رفتار بازیگران بین المللی، از سوی دیگر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما