بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

اقتصاد کلان دینامیک (بیکاری، تورم و رکود تورمی)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5332410003022
قابل تهیه از مراکز پخش
5,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته اقتصاد در مقطع تحصیلات تکمیلی تدوین شده است. چهار فصل اول مربوط به دوره فوق لیسانس در قالب 4 واحد به عنوان منبع اصلی درس «اقتصاد کلان» و پنج فصل بعدی به عنوان یکی از 7 مبحث اصلی در قالب 2 درس 2 واحدی در دوره دکتری ارائه میشود. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

از اوایل دهه 1970 با پیدایش رکود تورمی و به چالش افتادن اجماع نظر کینزی، اقتصاد کلان در پی مواجهه با یک آشفتگی، در معرض تغییرات سریع و متنوع در جهت بسط و گسترش تقسیم بندیهای عمیق در حرکت قرار گرفت، و در پی آن مکاتب مختلفی به منظور ارائه دیدگاهها و بینشهای اقتصاددانان مختلف در بیان و تشریح پدیده های اقتصاد کلان شکل گرفت.

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: مفاهیم و تعاریف
فصل دوم: ابداع منحنی فیلیپس
فصل سوم: توسعه نظری و بسط منحنی فیلیپس
فصل چهارم: انتظارات تطبیقی و منحنی فیلیپس
فصل پنجم: معرفی دیدگاههای فلپس در مورد منحنی فیلیپس
فصل ششم: انتظارات عقلایی و منحنی فیلیپس
فصل هفتم: منحنی فیلیپس با شیب مثبت
فصل هشتم: منحنی فیلیپس کینزیهای جدید
فصل نهم: سیاستهای پولی و جمع بندی کلی
منابع و مآخذ
واژه نامه
نمایه
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما