بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

اقتصاد مدیریت

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «اقتصاد مدیریت» به ارزش واحد تدوین شده است. امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

اقتصاد مدیریت که در واقع شاخه تخصصی و کاربردی و بین رشته ای از علم اقتصاد و مدیریت است، با حوزه کاری، عملی و گسترده ای که در همه جا و در تمامی بنگاه ها و شرکت های انتفاعی و غیر انتفاعی دارد، نیازمند آن است که این درس به سبک نوین پایه گذاری شود. همچنین با توجه به جنبه های کیفی و نیز تنوعی که در بنگاه های اقتصادی وجود دارد، باید زمینه های فراوانی برای دانشجویان درس اقتصاد مدیریت فراهم شود. دانشجویان معمولاً مطالب و مفاهیم اقتصادی را خوب فرا می گیرند، اما آنچه اهمیت زیادی دارد به کارگیری این آموخته هاست.

در این کتاب سعی شده است مطالب و موضوعات مرتبط و یافته های اقتصادی با مثال های مختلف تا حد امکان به صورت کاربردی در دسترس دانشجویان قرار گیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما