بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

غزه در حصار: گزارشی از اوضاع غزه در ایام محاصره

ناشر بوستان کتاب قم

مترجم احمد کریمیان

گردآورنده کتاب مرکز مطالعات و رایزنی های زیتونه

تعداد صفحات : 144

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 533710003022
2,600 2,340 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب غزه در حصار، گزارشی از اوضاع غزه در ایام محاصره با ترجمه احمد کریمیان از سوی موسسه بوستان کتاب منتشر شد.
محاصره 5/1 میلیون انسان محروم، در زندان بزرگی به نام غزه، کشتار 22 روزه رژیم صهیونیستی در این باریکه و سکوت معنادار مجامع بینالملل و مدعیان دفاع از حقوق بشر، داغ ننگ تازهای بر چهره دولتهای استعماری غرب نهاد.
بسیاری از بیماران، به دلیل فقدان دارو و عدم امکانات درمانی و یا ممنوعیت خروج از غزه، جان خود را از دست دادند. از شیرخشک نوزادان تا نان، غذا، سوخت، برق، آب آشامیدنی سالم و دیگر نیازهای اولیه زندگی در غزه نایاب و بخشهای حمل و نقل، کشاورزی، صنعت، فرهنگ، بهداشت و درمان، تعطیل شد.
گرچه شرح فاجعه انسانی غزه را قلم برنمیتابد، کتاب غزه در حصار در گزارش خود در حد امکان، دورنمایی از مصائب و دشواری های مردم قهرمان و مقاوم غزه در زمان محاصره را ارائه کرده است.
در مقدمه کتاب نیز ریشههای سیاسی محاصره و جنگ نابرابر غزه به اجمال بررسی شده است.
کتاب غزه در حصار، گزارشی از اوضاع غزه در ایام محاصره است که از سوی مرکز مطالعات و رایزنی های زیتونه بیروت گردآوری و به همت احمد کریمیان به فارسی بازگردان شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط