بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

پاییز گرم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5344110003022
1,400 1,260 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر داستان مردیست که برای خدمت رسانی به مردم روستایش به تهران سفر میکند، و در راهپیمایی های آن زمان که نزدیک ایام انقلاب بود دستگیر می شود.

در گیرودار اعتصاب ها و راهپیمایی های مردم علیه رژیم ستم شاهی، پدر سینا، بی خبر از آنچه در مملکت می گذرد، راهی تهران می شود که برای روستای محل سکونتش تقاضای برق کند. پس از آن که ماه ها از سفر وی گذشته و هیچ خبری از او نمی رسد، سینا، با وجود سن کم، به دنبال پدر روانۀ تهران می شود.
او چندین دوست مهربان می یابد که در جست و جو هایش، یاری اش کرده و او را در جریان اتفاق ها و اعتراض های مردم به رهبری امام خمینی می گذارند. هنگامی که در طی چند ماه جست و جو، پسرک، هیچ نتیجه ای نمی گیرد و به سختی نیز بیمار می شود، به اصرار دوستان به روستا و نزد خانواده اش باز می گردد.
چندی پس از پیروزی انقلاب اسلامی سینا طی نامه ای از سوی دوستی متوجه می شود پس از آزادی زندانیان سیاسی مردی در زندان باقی مانده که بر اثر ضربه ای که بر سرش وارد آمده، حافظۀ خویش را از دست داده است. پسرک به ملاقات مرد رفته و پدر خود را در حالی می یابد که حتی قادر به تشخیص فرزندش نیست. سینا همراه پدر به روستا باز می گردد؛ با این امید که شاید هوای پاک روستا و روشنایی ناشی از کشیدن برق به آنجا حال پدر را بهتر کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما