بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

ایران شناسی

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

گسترش و تقویت آموزش زبان و ادبیات فارسی در خارج از کشور، نیازمند حمایتهای متخصصان زبان و ادبیات فارسی در داخل و خارج کشور است. به همین منظور «شورای گسترش زبان و ادبیات فارسی»، «مرکز گسترش زبان و ادبیات فارسی»، «سمت» و «انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی»، در جلسه مشترکی تصمیم گرفتند با همکاری یکدیگر و همراهی استادان با تجربه و متخصص کتابهای درسی مناسبی را زیر نظر شورایی از افراد صاحب نظر و باتجربه، تهیه و چاپ کنند.

ایران سرزمینی است در غرب آسیا و منطقه خاورمیانه که از نظر وسعت هفدهمین کشور جهان محسوب میشود. شرایط زیست محیطی ایران به گونه ای است که از دورانهای گذشته همواره مورد توجه جوامع انسانی بوده است و فراوانی و تنوع آثار باستانی این مرز و بوم مؤید این امر است. از آنجا که مخاطبان اصلی این کتاب دانشجویان فارسیآموز غیر ایرانیاند، نگارندگان تلاش کرده اند تا حد امکان گزیده هایی از عظمت و شکوه فرهنگ و تمدن اسلامی ـ ملی ایران را با زبانی ساده در قالب شش فصل با عناوین زیر معرفی نمایند: جغرافیای طبیعی ایران، ویژگیهای سیاسی ـ اقتصادی ایران، ویژگیهای فرهنگی ایران، کلیات تاریخ ایران، جاذبه های گردشگری طبیعی در ایران، و استانهای ایران و جاذبه های فرهنگی ـ گردشگری آنها.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما