بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

آب و هواشناسی معماری و مدیریت انرژی ساختمان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5350510003022
قابل تهیه از مراکز پخش
9,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته آب و هواشناسی گرایش آب وهواشناسی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «آب وهواشناسی معماری و مدیریت انرژی» تدوین شده است. امید است سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

تأثیر عوامل و عناصر آب و هوایی بر معماری محیطهای مسکونی از جمله موضوعات ارزشمند و کاربردی دانش آب وهواشناسی است، که به ویژه در سالهای اخیر به دلیل اهمیت روزافزون منابع انرژی فسیلی از یک سو و پیامدهای بسیار چالش برانگیز مصرف فزاینده این منابع بر محیط زیست از سوی دیگر، اهمیت چشمگیری یافته است. با هدف تبیین مبانی علمی و همچنین روشهای عملی و کاربردی این دانش مفید و توانمند، در این کتاب سعی شده است در حد توان و بضاعت علمی به این موضوعات پرداخته شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما