loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

باستان شناسی خلیج فارس در دوره اشکانی و ساسانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 53605 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
26,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان شناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «باستان شناسی و هنر اشکانی و ساسانی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است و همچنین برای رشته جغرافیای سیاسی قابل استفاده می باشد. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

تا کنون فراخور موقعیت استراتژیک خلیج فارس درباره آثار باستانی و باستان شناسی این منطقه کندوکاو نشده است. کتاب حاضر به این منظور تدوین شده است که اهمیت آثار باستان شناسی را گوشزد و این خلأ را پر کند. مؤلف کوشیده است نتایج چند دهه بررسی و کاوش در این منطقه را فراهم کند و بر اساس کاوش در محوطه های مهم ساحلی شمال و جنوب خلیج فارس، و تجزیه و تحلیل و مقایسة یافته ها با دیگر محوطه ها به مطالعات باستان شناختی ادامه دهد. وی در این کتاب تمامی مواد و مدارک باستانی و نوشتاری مرتبط با تسلط دو امپراتوری پارتیان و ساسانیان را بر خلیج فارس تجزیه و تحلیل کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما