loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بانکداری تطبیقی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 53614 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
28,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس بانکداری تطبیقی به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

در کتاب حاضر مفاهیم پایه ای نظام های بانکی مطرح و انواع نهادهای بانکی به همراه سیر تحولات آن ها بررسی شده است. همچنین به منظور مقایسه علمی نظام های بانکی جهان، شاخص های نظام های بانکی معرفی و مبانی آن ها شرح داده شده است.

تقریبا تمام نظام های برجسته و فعال بانکی در کشورهای توسعه یافته از جمله ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و اتحادیه اروپا، کشورهای در حال گذار مانند روسیه و چین و کشورهای درحال توسعه مانند جنوب و شرق آسیا، آمریکای لاتین و خاورمیانه بررسی شده اند. نظام بانکی ایران نیز در فصلی جداگانه ارزیابی شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما