بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تاریخ ایران در دوره قاجاریه: عصر آقا محمد خان

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته تاریخ در همه مقاطع به عنوان یکی از منابع قابل استفاده درس «تاریخ تحولات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی ایران از آغاز قاجار تا انقلاب مشروطیت» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

این کتاب جلد نخست از مجموعه چندجلدی تاریخ ایران عصر قاجار است که برای دانشجویان و علاقه مندان تاریخ ایران تا نهضت مشروطه نوشته شده است. در این کتاب، درباره تأسیس فرمانروایی قاجار به دست آقامحمدخان می خوانید؛ مؤلف سعی کرده است به شخصیت آقامحمدخان نگاهی بی طرفانه داشته باشد و در توضیح انگیزه تلاش های وی، فرض را بر حصول بر وحدت ارضی و فرمانروایی یکپارچه در ایران می گذارد. نگرش وی به تاریخ قاجاریه نگاهی است بر اساس منابع دسد اول و رهیافت عقلی به روایت ها و به کار گرفتن هر نظریه ای که بتواند روشنی بر موضوع افکند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما