بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تاریخ فلسفه مسیحی در قرون وسطا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5377610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
99,000 94,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته فلسفه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد منبع کمک درسی «تاریخ فلسفه قرون وسطا» و برای پژوهشگران، طلاب علوم دینی، اساتید و سایر علاقه مندان به فلسفه قرون وسطا منبعی قابل اعتماد و مفید است.

امروزه نام ژیلسون با فلسفه قرون وسطا و یا به تعبیری با فلسفه مسیحی گره خورده است. او چندین کتاب در خصوص فلسفه قرون وسطا با محوریت مسیحیت نوشته است. در این بین، کتاب تاریخ فلسفه مسیحی در قرون وسطا از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. چه آنکه شاهکار و حاصل پنجاه سال تدریس او در دانشگاه های مختلف جهان است. کتاب یاد شده یک دوره تاریخی به امتداد چهارده قرن را پوشش داده، و در عین اختصار به ابعاد و زوایای مختلف تفکر متألهان و فیلسوفان مسیحی قرون وسطا پرداخته است.

پیش گفتار
مقدمه
بخش اول: دفاعیه نویسان یونانی
بخش دوم: تفکر مسیحی اولیه
بخش سوم: از آگوستین تا بوئتیوس
بخش چهارم: از اسکوتوس اریگنا تا قدیس برنارد
بخش پنجم: فلسفه عربی و یهودی
بخش ششم: فلسفه مدرسی اولیه
بخش هفتم: الهیات و دانش
بخش هشتم: عصر طلایی فلسفه مدرسی
بخش نهم: محکومیت سال 1277
بخش دهم: فلسفه مدرسی قرن چهاردهم
واژه نامه انگلیسی/ لاتینی-فارسی
نمایه
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما