بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

جامعه شناسی صنعتی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5390610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
20,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم اجتماعی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «جامعه شناسی صنعتی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

مصرف گرایی موضوعی مرتبط با جامعه شناسی صنعتی ایران است، زیرا بحران مصرف گرایی ضربات فراوانی بر صنعت ایرانی وارد کرده است. ارضای ذائقه مصرف کنندگان کالا بی تردید جزئی از طراحی مطلوب صنعتی است، اما دچار کردن اقتصاد به علایق زودبازده و در تنگنا قرار دادن اقتصاد تولیدی کشور امری مطلوب نیست. بحران مصرف گرایی موجب می شود تحول خواهی و تحول زایی اقتصاد نیز برکنار از تبعات و اقتضائات این مصرف گرایی نباشد. سؤال اصلی این است که چه نسبتی را می توان میان تلاش دولت برای تقویت توانمندیهای تولیدی با افزایش شگفت آور واردات کالاهای مصرفی برقرار کرد؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما