بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

درآمدی بر مشارکت مردمی و سازمان های غیر دولتی

ویراست دوم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5409610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
28,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم اجتماعی (جامعه شناسی) در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی دروس «اصول و رهیافتهای مشارکتی» و «نظریه های مشارکتی ـ سازمانهای غیر دولتی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.

تجربه جهانی نشان می دهد که برای نیل به توسعه پایدار راهی جز عملیاتی کردن سیاست مشارکت و بخش غیردولتی وجود ندارد. برای گسترش بخش غیردولتی باید به تدریج بخش دولتی به انجام امور حاکمیتی بسنده و در بیشتر امور که ماهیت تصدی گری دارند، نقش نظارت عالیه را ایفا کند. برنامه ریزی مشارکتی، برون سپاری و قابلیت واگذاری وظایف دولتی، دیدگاههای عملیاتی صاحب نظران مشارکت، تقویت مباحث تجارب جهانی و تکمیل مطالب بخش غیردولتی در ایران، مباحثی هستند که در نسخه بازنگری شده این اثر توسط مؤلف به کتاب افزوده شده اند.

انتظار می رود ویراست جدید این کتاب، بتواند تا حدودی نیازهای علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی مربوط به مشارکت و سازمان های غیردولتی را پاسخ دهد.

پپیشگفتار چاپ دوم
پیشگفتار چاپ اول
مقدمه
فصل اول: ابعاد مفهومی
فصل دوم: تبیین مشارکت مردمی و سازمانهای غیردولتی
فصل سوم: دیدگاههای کاربردی صاحب نظران مشارکت و سازمانهای غیردولتی
فصل چهارم: برنامه ریزی مشارکتی
فصل پنجم: برون سپاری و واگذاری وظایف دولتی به بخش غیردولتی
فصل ششم: تجربه جهانی در مورد مشارکت مردمی و سازمانهای غیردولتی
فصل هفتم: جامعه مدنی، مشارکت مردمی و سازمانهای غیردولتی
فصل هشتم: مشارکت مردمی و سازمانهای غیردولتی در ایران
پیوست: آیین نامه اجرایی تأسیس و فعالیت سازمانهای غیردولتی (1384)
منابع
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما