بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

دستور زبان مقایسه ای فرانسه و فارسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5411810003022
قابل تهیه از مراکز پخش
8,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته مترجمی زبان فرانسه در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «دستور مقابله ای زبان فرانسه و فارسی» به ارزش 2 واحد و در مقطع کارشناسی زبان فرانسه (همه گرایشها) به عنوان منبع فرعی درس «گرامر و دیکته 4» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.

قواعد زبان خارجی را هنگامی بهتر و راحت تر درک می کنیم که قواعد دستوری زبان مادری خود را خوب بدانیم. کتاب حاضر با تکیه بر همین اصل یادگیری، در نه فصل مستقل، به بررسی مهم ترین مقوله های دستوریِ دو زبان فرانسه و فارسی و مقایسه آنها می پردازد. مؤلف کوشیده است با ذکر مثالهای گوناگون از هر دو زبان و ترجمه آنها، موضوع مورد نظر را به خوبی تبیین کند. مطالعه این درسنامه و حل تمرینهای آن می تواند علاوه بر ارتقای سطح دانش زبانی دانشجویان، سبب تقویت مهارتهای آنها در دروس ترجمه نیز بشود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما