بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

سنجش و ارزیابی روان شناختی در محیط کار: راهنمای مدیران

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5432410003022
قابل تهیه از مراکز پخش
6,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته روان شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع درس روان شناسی امور استخدامی و نیز راهنمایی برای مدیران ترجمه شده است.

شیوه ها و ابزارهای سنجش و ارزشیابی، گزینشگران را قادر می سازد مناسب ترین افراد را برای شغل مورد نظر خود انتخاب کنند. نویسندگان این اثر که تجربه فراوانی در زمینه کاربرد آزمون های روان شناختی دارند احساس کردند به کتابی نیاز است که بهترین فنون ارزیابی روان شناختی را به شیوه ای قابل فهم برای مدیران تشریح کند.

آنها در کتاب مشترک خود اصول سنجش و ارزیابی روان شناختی در گزینش و در درون سازمان ها را مورد توجه قرار داده و سعی کرده اند فنون مختلف ارزیابی روان شناختی و ابعاد مختلف، محدودیت ها و ملاحظات کاربرد آنها را با استناد به پژوهش های معطوف به کارکنان واقعی و مدیران واقعی تشریح نمایند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما