بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

شاهنامه (2): شاخ سرو سایه فکن (برگزیده داستان فرود، بیژن و منیژه و رستم و اسفندیار)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5436410003022
قابل تهیه از مراکز پخش
31,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «شاهنامه (2)» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.

شاخِ سروِ سایه فکن برگزیده از سه داستان فرود، بیژن و منیژه و رستم و اسفندیار است که برای درس شاهنامه (2) مقطع کارشناسیِ رشته ی زبان و ادبیّات فارسی تألیف شده است. در این کتاب مقدّمه ای درباره ی سیر حماسه سَرایی/نویسی در تاریخ ادبیّات ایران و سپس بعضی از موضوعاتِ مهمّ مربوط به حماسه ی ملّی ایران آمده است و در بخش توضیحات به نکات نیازمند بحث متن اعمّ از معنای لغات و ترکیبات، گزارش مصراع ها و ابیات، اشارات حماسی، اساطیری، آیینی، معرّفی شخصیّت های روایات و پاره ای مسائل متن شناختی به استناد مهم ترین و معتبرترین منابع و با رعایت ایجاز مناسب برای کتاب های درسی، پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما