بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

فلسفه قدرت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5446610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
21,000 19,950 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع کمک درسی در سلسله دروس مربوط به گرایش «اندیشه سیاسی در اسلام» تدوین شده است.

این اثر، پژوهشی است درباره مهمّ ترین مسئله فلسفه سیاسی یعنی «فلسفه قدرت» و در پرتو اندیشه اسلامی اولاً نگرش تحلیلی و ترکیبی، هر دو را مطرح نموده و نظریه ای همساز با هر دو نگرش را ارائه میدهد. ثانیاً از عقلانیت و تجربه همگام با رهنمودها و آموزه های اسلامی در بالاترین حد ممکن بهره مند میگردد.

در بسیاری از مباحث، همگام باعث فیلسوفانه و نشان دادن شواهد تجربی، آیات قرآن کریم و روایات معصومان نیز فراوان مورد التشهاد قرار گرفته است. که به خوبی خلأ موجود برای تحقیق و بررسی جنبه های گوناگون فلسفه سیاسی را از بین می برد. دانشجویان رشته علوم سیاسی مهم ترین مخاطبین این کتابند که به تفکر و تأمل وا داشته می شوند و در آغاز راهی به منظور بر چیدن زمینه های تعارض میان «علم و دین»، «عقل و وحی» و «عقل و تجربه» قرار میگیرند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما