بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مبانی آموزش و پرورش شناختی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5461010003022
قابل تهیه از مراکز پخش
9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب به عنوان منبع کمک درسی برای دانشجویان رشته علوم تربیتی و روان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد تدوین شده است.

کتاب حاضر با هدف طرح مباحثی در حوزه بین رشته ای آموزش و پرورش شناختی، در پنج فصل تدوین شده است: فصل اول سیر پیدایش انقلاب شناختی و پیامدهای آن برای آموزش و پرورش را بررسی می کند؛ فصل دوم ضمن بررسی مبانی فلسفی (هستی شناختی، معرفت شناختی و ارزش شناختی) آموزش و پروش، به بحث درباره فلسفه آموزش و پرورش شناختی می پردازد؛ فصل سوم تحولات نظریه های شناخت گرایی را مورد مطالعه قرار می دهد و به اصول آموزشی منتزع از آنها اشاره می کند. فصل چهارم مبانی عصب شناختی آموزش و پرورش و تحقیقات انجام یافته در این زمینه را دربر دارد؛ و فصل پنجم ضمن ارائه تصویری منسجم از رویکرد شناختی به آموزش و پرورش، با نگاهی آینده نگر زمینه های پژوهشی حوزه آموزش و پرورش شناختی را معرفی می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما