loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مبانی علوم اعصاب شناختی

پژوهشکده علوم شناختی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 54643 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
150,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از مصادیق برکت خیز این دادوستد پژوهشگرانه، در حوزه علوم انسانی، همکاری پژوهشکده علوم شناختی و سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت)، مرکز تحقیق و توسعه علوم انسانی است که اینک هشتمین کار مشترک خود را با نشر کتاب مبانی علوم اعصاب شناختی به جامعه علمی کشور عرضه می کنند.
این کتاب برای دانشجویان رشته روان شناسی و علوم شناختی به عنوان کتاب مبنایی تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

علوم اعصاب شناختی به مطالعه همبسته های عصبی کارکردهای شناختی انسان می پردازد و نقشی زیربنایی در علوم شناختی به عنوان یکی از دانشهای نو دارد. علوم و فناوریهای شناختی در دهه های اخیر، همچون حوزه ای میان رشته ای مورد توجه اساتید رشته های مختلف علوم پایه، پزشکی، مهندسی، علوم اجتماعی و رفتاری، هنر و علوم انسانی قرار گرفته است. درس علوم اعصاب شناختی در اغلب رشته های زیرمجموعه علوم و فناوریهای شناختی یکی از دروس اصلی به حساب می آید. خواندن این کتاب ما را به دنیای ناشناخته ای که در وجودمان نهفته است و به عمق کلام منسوب به امیر المؤمنین علی (ع) و شناخت بزرگ ترین ودیعه الهی هدایت می کند که فرمود:

دیباچه مؤلفان
مقدمه مترجم
فصل اول: ذهن و مغز
فصل دوم: یک چهارچوب مفید
فصل سوم: سلول عصبی
فصل چهارم: مغز
فصل پنجم: تصویرپردازی مغز
فصل ششم: هنر دیدن
فصل هفتم: ادراک صوت، گفتار و موسیقی
فصل هشتم: مغز هوشیار است
فصل نهم: یادگیری و حافظه
فصل یازدهم: زبان
فصل دوازدهم: تصمیمات، اهداف و اقدامات
فصل سیزدهم: شناخت اجتماعی
فصل چهاردهم: رشد کردن
واژه نامه فارسی به انگلیسی
واژه نامه انگلیسی به فارسی
منابع
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما