بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مصاحبه موثر به روش گام به گام

روان شناسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5477010003022
قابل تهیه از مراکز پخش
37,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«مصاحبه موثر به روش گام به گام»، شما را با اساسی ترین مهارتهای مصاحبه مشاوره ای و بالینی (تمرکز، پیگیری، پرسشگری موثر، انعکاس احساس و غیره) آشنا می سازد و به منظور کسب تسلط شما بر این مهارتها، تمرینهایی عملی را فراهم می کند. مهارتهای مورد بحث در این کتاب نه تنها در موقعیت های مشاوره ای و ببالینی، بلکه در هر موقعیتی که روابط انسانی حاکم باشد (مانند رابطه والدین با فرزندان، معلمان با دانش آمو.زان، مدیران با کارکنان و غیره) قابلیت کاربرد دارند.
این کتاب را می توان به صورت گروهی یا فردی مورد استفاده قرار داد. کتاب «مصاحبه موثر» در سراسر جهان مورد استفاده گسترده قرار گرفته است و تاکنون به بیش از 14 زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

این کتاب برای دانشجویان رشته روان شناسی بالینی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «روان شناسی بالینی» به ارزش 3 واحد ترجمه شده است.

یادداشت مترجمان
پیشگفتار مؤلفان
فصل اول: طرح ریزی شالوده ای برای یادگیری
فصل دوم: تمرکز و پیگیری
فصل سوم: پرسشگری مؤثر
فصل چهارم: انعکاس احساس
فصل پنجم: انعکاس محتوا
فصل ششم: ایجاد یک سبک فردی
فصل هفتم: انتقال احساس و ابراز واکنش آنی
فصل هشتم: مواجهه
فصل نهم: خود ـ آشکارسازی
فصل دهم: ارائه اطلاعات
فصل یازدهم: تفسیر
فصل دوازدهم: ساختار بخشیدن به اطلاعات و عمل
فصل سیزدهم: جلب همکاری
فصل چهاردهم: ترکیب مهارتها
منابع پیشنهادی برای مطالعه بیشتر
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما