بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

منطق تطبیقی

فلسفه و کلام

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5483710003022
قابل تهیه از مراکز پخش
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته فلسفه و گرایش های منطق و فلسفه اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به عنوان کتاب مبنایی تدوین شده است.

منطق سینوی و منطق جدید یک روح هستند در دو بدن: بدن یک کودک خردسال و بدن یک جوان نورسیده و تنومند. برخلاف دیدگاه برخی از معاصران که هرگونه سنجش و مقایسه ای میان این دو منطق را ممکن نمی دانند، نویسنده کتاب بر این باور است که منطق جدید صورت بسط یافته منطق سینوی است که به نوبه خود تکامل یافته منطق ارسطویی به شمار می رود.

در این کتاب، تلاش شده است تا مفاهیم پایه ای و قواعد بنیادی در منطق سینوی به کمک شاخه های منطق جدید بازتفسیر و ارزیابی شوند.
این کتاب نشان می دهد که درک دقت های نهفته در آثار منطق دانان سینوی بدون یاری گرفتن از شاخه های منطق جدید تا چه اندازه دشوار است و یافتن ابهام های فراوان و خطاهای گاه و بی گاه در این آثار و اصلاح آنها به کمک دانش روز چه آسان و شدنی است.
آشکار است که با درک درست از گذشته می توان به طرح پرسش هایی نو برای اکنون پرداخت و در ساختن آینده سهیم بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما