loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مواد و خدمات کتابخانه ای برای بزرگسالان نوسواد

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 54838 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مواد و خدمات کتابخانه ای برای بزرگسالان نوسواد» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید می رود علاوه بر جامعه دانشگاهی، مراکز مربوط به نهضت سوادآموزی و کتابخانه های عمومی نیز از آن بهره مند شوند.

نخستین وظیفه نظام آموزشی، تربیت انسانی اندیشمند است که نسبت به سرنوشت خویش و سایر افراد جامعه احساس مسئولیت کند و در راستای بهتر شدنِ محیط خویش گام بردارد. یکی از نهادهایی که می تواند به نحو مطلوبی به آموزش مداوم در جامعه کمک کند و به تقویت و گسترش برنامه های سوادآموزی منجر شود، کتابخانه های عمومی هستند. بنابراین، لازم است با نگاهی عمیق تر به رسالت کتابخانه ها و مشارکت آنها با سازمانهای متولی سوادآموزی، به ویژه کتابخانه های عمومی، برای پیشبرد اهداف یونسکو در جهت توسعه منابع انسانی پرداخته شود. نویسنده با آگاهی به این مهم به نگارش این کتاب که دستاورد سالها تحقیق و تجربه وی است، پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما