بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مهارتهای زندگی دانشجویی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5484810003022
قابل تهیه از مراکز پخش
29,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای همه دانشجویان در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مهارتهای زندگی دانشجویی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

کتاب مهارتهای زندگی دانشجویی در سه بخش مهارتهای اجتماعی، تحصیلی و مهارتهای مربوط به پیشگیری از آسیبهای اجتماعی معرفی شده است. بخش عمده ای از مطالب کتاب تمرینی برای تقویت آن دسته از مهارتهایی است که دانشجویان به نحوی در طول زندگی خود آموخته اند. قسمتی از محتوای کتاب نیز مطالب جدیدی را ارائه می دهد و نویدبخش تأثیرات دگرگون کننده بر زندگی دانشجویان خواهد بود. کتاب حاضر در آینده نزدیک، در انجام دادن رسالتی ضروری که تغییر سبک زندگی است نقش خود را ایفا خواهد کرد. زیرا با گذشت زمان بر تعداد دانشجویانی که تحول در آگاهی خود را نیاز فوری می دانند، افزوده می شود. این نیاز در کنار آمادگی هزاران دانشجوی این مرز و بوم برای تغییر، جایگاه کتاب مهارتهای زندگی دانشجویی را به صراحت نشان می دهد. امید است این کتاب به دست همه دانشجویان برسد، بذری که هنگام مطالعه کتاب کاشته می شود، ممکن است بعدها با بذر طینت پاک دانشجویی در هم آمیزد، جوانه زند و در مسیر تعالی و قرب الی الله رشد کند.

پیشگفتار
بخش اول: مهارتهای اجتماعی
   فصل اول: سازگاری با محیط جدید
   فصل دوم: برقراری ارتباط
   فصل سوم: شادی
   فصل چهارم: کاهش فشار روانی
   فصل پنجم: تصمیم گیری
   فصل ششم: کنترل خشم
   فصل هفتم: مباحثه
   فصل هشتم: کار گروهی
   فصل نهم: تشکیل خانواده
   فصل دهم: آمادگی برای بازار کار و مدیریت پول در دوران تحصیل
بخش دوم: مهارتهای تحصیلی
   فصل اول: مدیریت زمان
   فصل دوم: مهارتهای مطالعه
   فصل سوم: سخنرانی و کنفرانس
   فصل چهارم: استفاده از محیط اطلاعاتی در دانشگاه
   فصل پنجم: گزارش نویسی و تدوین مقاله علمی
   فصل ششم: آمادگی برای امتحان
بخش سوم: مهارتهای زندگی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی
   فصل اول: مقابله با ایدز
   فصل دوم: پیشگیری از اعتیاد
منابع
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما