بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

میناکاری روی فلز

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5485510003022
قابل تهیه از مراکز پخش
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته صنایع دستی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «کارگاه صنایع دستی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.

میناکاری روی فلز مشتمل بر نقاشی و تزیین آثار فلزی ساخته شده از مس، نقره و طلا است که با لعابهای رنگین تزیین شده و در زمره هنرهای صناعی است که آثار ظریف و ارزنده آن با رنگهای آتشی، سالیان دراز از گزند حوادث گوناگون مصون مانده و در شمار آثار جاویدان هنری قرار می گیرد.

مجموعه حاضر به عنوان راهنمای آموزشی هنر میناکاری در شش فصل به بررسی این هنر با توجه به پیشینه تاریخی میناکاری در ایران و جهان، معرفی فلزات مناسب برای میناکاری، شناخت روشهای آماده سازی و تزیین آثار میناکاری، ساخت انواع لعاب، شیوه های شاخص میناکاری سنتی و روشهای نوین هنری در تهیه آثار میناکاری اختصاص یافته است.

در این مجموعه با معرفی اصول اجرایی، نکات و ظرافتهای هنر میناکاری روی فلز در اختیار علاقه مندان این هنر قرار گرفته است.

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: پیشینه تاریخی
فصل دوم: خواص و مشخصات فلزات مناسب برای میناکاری
فصل سوم: شناخت کلی میناکاری
فصل چهارم: انواع لعاب در میناکاری
فصل پنجم: شیوه های شاخص میناکاری
فصل ششم: شیوه های هنری لعاب مینا بر روی فلز
تصاویر
منابع
واژه نامه
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما