بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

نقش برجسته های ساسانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5491310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته باستان شناسی به عنوان منبع اصلی درس «باستان شناسی ساسانی» در مقطع کارشناسی به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

تا کنون تنی چند از باستان شناسان، از جمله باستان شناسان بنام غربی، کوشیده اند نقش برجسته های ساسانی را موشکافانه مطالعه و بررسی کنند و به نتایج درخشانی نیز دست یافته اند. لیکن با توجه به جایگاه، اعتبار و نقش ممتاز این آثار گرانبها در روشن ساختن زوایای پنهان تاریخ و تمدن دوره ساسانی پژوهش ها ادامه دارد و با پیشرفت علوم و تکنولوژی بر دامنه آن افزوده میشود. مؤلفان با در نظر گرفتن پیشینه تحقیق و نیز نتایج به دست آمده تلاش کرده اند با درخشان تر کردن این نقش برجسته ها راه را برای دانشجویان و دانش پژوهان ایرانی هموارتر کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما