بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

نگاهی تحلیلی به علم بیان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5493310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
10,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی بلاغت 2 (بیان) به ارزش 2 واحد تدوین شده است

علم بیان یکی از شاخه های مهم بلاغت است که براساس آن می توان معنی واحدی را به شیوه های گوناگون به کار برد مشروط بر آن که مبتنی بر تخیل باشد. در این فن چهار موضوع مجاز، تشبیه، استعاره، کنایه و دیگر شاخه های مرتبط با آنها بررسی می شود.

در این کتاب با نگاهی تحلیلی به علم بیان و با عنایت به اندیشه هایی که تا کنون در این زمینه مطرح شده است، دیدگاه ها و مطالب جدیدی عرضه می شود. رویکرد این کتاب چنان که از نام آن پیداست صرفاً تکرار تعریف ها و شاهد مثال های این فن نیست بلکه بنای آن بر بررسی، نقد، تحلیل و گاهی ارائه دیدگاه های جدید در این زمینه است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما