بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

واژه شناسی زبان روسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5495110003022
قابل تهیه از مراکز پخش
11,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته های آموزش زبان روسی و مترجمی زبان روسی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «واژه شناسی» به ارزش 2 واحد و به عنوان منبع کمک درسی رشته های آموزش زبان روسی و مترجمی زبان روسی در مقطع کارشناسی تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، کلیه مهندسان و مدیران و سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند.

واژه، محور اصلی در بررسی علم واژه شناسی به شمار می آید. واژه به منزله هسته اصلیِ درس واژه شناسی در علومِ دیگرِ زبان شناسی مثل آواشناسی، صرف، نحو و واژه سازی نیز بررسی میشود. در واژه شناسی «کلمات» به مثابه واحدهایی از زبان، برای نام گذاری اشیاء و مفاهیم مختلف از دیدگاه معناشناسی و ارتباطی که با هم برقرار میکنند، بررسی می شوند. در این کتاب سعی شده است، ضمن ارائه دیدگاه و مشاهدات مؤلف با در نظر گرفتن جنبه های مقایسه ای موضوع با زبان فارسی از نظریات دانشمندان روس استفاده شود. به هنگام بررسی کلمات در بخشهایی که مربوط به مبدأ پیدایش کلمه، ریشه شناسی یا فرهنگ ریشه شناسی و لغات خارجی بوده سعی شده است بیشتر به لغاتی پرداخته شود که یا در ارتباط با زبان فارسی هستند یا به شکلی برای خواننده فارس زبان مفهوم و ملموس اند.

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: معنای لغوی و انواع آن و معنای دستوری کلمات روسی
فصل دوم: روابط معنایی بین کلمات
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما