بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

یادگیری و عملکرد حرکتی : رویکرد یادگیری مسئله مدار

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5498110003022
قابل تهیه از مراکز پخش
55,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «یادگیری حرکتی» ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، مربیان، ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزش نیز از آن بهره مند شوند.

هدف مؤلفان از نگارش این اثر کمک به دانشجویان برای یاد گرفتن فرایندهای اساسی یادگیری و اجرای حرکات است. دانشجو می آموزد که چگونه اعمال ماهرانه را انجام دهد و اصول اجرای حرکتی چگونه در تدریس، مربیگری، توانبخشی و طراحی تجهیزاتی که انسان با آنها سروکار دارد مفید است. آنها کتاب را طوری طراحی کرده اند که بدون هیچ سابقه مطالعاتی در علم مرتبط، خواننده بتواند آن را بفهمد. این اثر یک کتاب درسی مقدماتی جذاب برای دانشجویان است.

این کتاب شامل تمرینها و فعالیتهای متنوعی است که می توان مفاهیم و اصول یادگرفته را با آنها در موقعیتهای واقعی به کار برد. با پاسخ به سوالها و تمرینها خواهید آموخت که چگونه به سؤالهایی که به کشف راه حلهای مناسب مربوط است پاسخ دهید. مطالعات موردی و مثالهایی که در فصول مختلف ذکر شده است این اثر را به کتابی سودمند بدل کرده است. تصاویر و نمودارهای متعدد برای نزدیک کردن ذهن دانشجویان به درک «مدل مفهومی عملکرد انسان» که زیربنای کلیه مفاهیم دیگر است، در کتاب گنجانده شده و در اول هر فصل فهرست اهداف فصل آمده است و درون فصل، بخشی با عنوان تازه های پژوهشی گنجانده شده که شامل توصیف مشروح و تحقیقات مهم است.

پیشگفتار مترجمان
پیشگفتار نویسندگان
بخش اول: مقدمه ای بر یادگیری و اجرای حرکتی
   فصل اول: آغاز به کار
   فصل دوم: تفاوتهای فردی و تواناییهای حرکتی
بخش دوم: اصول اجرای ماهرانه انسان
   فصل سوم: پردازش اطلاعات و تصمیم گیری
   فصل چهارم: کمکهای حسی به اجرای ماهرانه
   فصل پنجم: تولید حرکت و برنامه های حرکتی
   فصل ششم: اصول کنترل حرکتی و دقت حرکت
بخش سوم: اصول یادگیری مهارت
   فصل هفتم: آمادگی برای تجربه یادگیری
   فصل هشتم: تکمیل تجربه یادگیری
   فصل نهم: سازماندهی تجربه یادگیری
   فصل دهم: فراهم کردن بازخورد در طول تجربه یادگیری
بخش چهارم: یکپارچه سازی و کاربرد
   فصل یازدهم: آسان کردن یادگیری و اجرا
   فصل دوازدهم: کاربرد اصول یادگیری حرکتی
منابع و مآخذ
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما