بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. صهیونیسم و استکبار بین المللی (12)
  4. تاریخچه صهیونیسم و استکبار بین المللی (1-12)
  5. تمهیدی بر غرب شناسی در ساحت انقلاب اسلامی: گفتاری از محمدصادق کوشکی، محمد جبارپور، سید مجید امامی، عطاءالله بیگدلی
  • تمهیدی بر غرب شناسی در ساحت انقلاب اسلامی: گفتاری از محمدصادق کوشکی، محمد جبارپور، سید مجید امامی، عطاءالله بیگدلی

تمهیدی بر غرب شناسی در ساحت انقلاب اسلامی: گفتاری از محمدصادق کوشکی، محمد جبارپور، سید مجید امامی، عطاءالله بیگدلی

غرب شناسی - 1

ناشر : شهید کاظمی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 102

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5503110003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

کتاب تمهیدی بر غرب شناسی در ساحت انقلاب اسلامی درس گفتارهای از محمدصادق کوشکی، محمد جبارپور، سید مجید امامی و عطاءالله بیگدلی که عمدتا در دوره منادیان حکمت ایراد نموده اند که عناوین موضوعات آن به شرح زیر است:
داستان غرب زدگی ما - محمدصادق کوشکی
چرا غرب شناسی - محمد جبارپور
تحلیلی بر تاریخ تمدن غرب - سید مجید امامی
شناخت دنیای معاصر - عطاءالله بیگدلی

غرب شناسی به عنوان سلسله ای از نظریات علمی به این می اندیشد که نکند تمام نسبت های موجود در شئون مختلف زندگی جامعه ایرانی که عودتا تحت سیطره ی تمدن غرب است غلط باشد. در این علم، بناست به صورت ریشه ای در همه فکر کنیک. به طور مثال به این بیندیشیم که چرا در کشور بهترین افراد، مهندسی یا پزشکی می خوانند، ضعیف تر ها علوم انسانی می خوانند و باقی مانده ی آن ها طلبه می شوند؟ چرا شیوه معماری در کشور باید به سبک کنونی باشد؟ چرا نظام تغذیه در جامعه باید بهسبک کنونی باشد؟ و چرا هایی دیگر در همه شئون زندگی.
در این علم می خواهیم بررسی کنیم که آیا الگوی دیگری برای حیات، موجود نیست؟ اگر هست آیا آن گونه حیات بهتر نیست؟! و آیا برای زندگی شیوه ی دیگری هست که با عبودیت و بندگی ما شازگارتر باشد؟ آیا فرهنگ و تمدن کنونی ما، منطبق بر عبودیت و بندگی است؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط