بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. زن و خانواده (16)
  4. ازدواج و خانواده (2-16)
  5. مجموعه بهتر از آیینه و شمعدان (10): زندگی با طعم بچه (مقدمات تولد فرزند)

مجموعه بهتر از آیینه و شمعدان (10): زندگی با طعم بچه (مقدمات تولد فرزند)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5507110003022
8,000 7,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب با هدف بیان مقدمات تولد فرزند سالم و صالح نگاشته شده است.
محور اصلی کتاب معرفی نکات قبل و بعد از ازدواج جهت داشتن فرزند و تولید نسلی پاک از منظر علم و دین می باشد.
این نکات شامل زمان، مکان و تغذیه در هنگام نزدیکی، مراقبت های روحی، رفتاری و پزشکی در حین بارداری و آمادگی لازم جهت تربیت فرزند می باشد.

در این کتاب مطالبی هر چند مختصر، اما مهم و تأثیرگذار، در رابطه با مراقبت ها و عوامل موثر بر تکامل نطفه و جنین و تولید نسلی پاک، بیان شده است، تا زمینه ی آشنایی هر چه بیشتر زوج های جوان با مسائل مهم و کلی فرزنددار شدن فراهم شده باشد.

خود بیندیشید که آیا میتوانید به امور روزمره مثل بهداشت، تفریح، تغذیه و مسائل فرهنگی، مذهبی و تربیتی خود و جنین به طور کامل رسیدگی کنید یا خیر؟
ارزش به دنیا آوردن یک فرزند صالح و سالم از میلیاردها دلار بیشتر است، پس اگر نیاز اقتصادی شدید ندارید، بهتر است خود را از این ارزش محروم ننمایید. ...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط