بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. هنر (18)
  4. هنر - سایر (20-18)
  5. ذن در هنر عکاسی خیابانی
  • ذن در هنر عکاسی خیابانی

ذن در هنر عکاسی خیابانی

ناشر : تیسا

نویسنده : اریک کیم

مترجم : نیما رجبی | شاهین غفاری

عکاس : رینزی روییز

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 344

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5515410003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

اریک کیم در کتاب «ذن در هنر عکاسی خیابانی» با ارائة راهکارهایی به ما یادآور می شود، بیش از تجسم هر هدفی و فراتر از هر نوع فعالیتی چه در قالب عکاسی، هنر و یا هر نوع فعالیتی می بایست خود زندگی را گرامی داشت. در این کتاب علاوه بر آشنایی بیشتر با افکار و فلسفه اریک کیم و تکمیل روش های عکاسی خیابانی، نکات قابل تأملی را می خوانیم که می تواند نگرش ما را به زندگی و فعالیتمان یعنی عکاسی به عنوان وجهی از کار و زندگی و هنر تکمیل کند.

طوری عکاسی کنید که خودتان راضی باشید
تصدیق شدن اصلا نباید برایتان مهم باشد. به عنوان یک عکاس، شما باید عکس هایی بگیرید که برای دیگران الهام بخش باشند و آن ها را تحت تاثیر قرار دهند؛ باید عکس هایی بگیرید که مردم آن ها را درک کنند. اما اگر در عکاسی فقط به به علاقه و رضایت مردم توجه کنید، هیچ وقت نمی توانید بیاموزید که طور دیگری ببینید و با خلاقیت آشنا شوید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی