بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. فوت و فن کارآگاهی: کتاب راهنما

فوت و فن کارآگاهی: کتاب راهنما

ناشر : قدیانی

نویسنده : جمعی از نویسندگان | آن کیواردی | جودی هیندلی

مترجم : پیمان اسماعیلیان

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 200

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5525910003022
22,000 20,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کارآگاهی فعالیتی بسیار سخت، ولی خیلی هیجان انگیز است. برای کارآگاه خوبی بودن، باید صبور، گوش به زنگ و آموزش دیده باشید. باید بدانید که داستان یک جنایت را چطور از روی سرنخ های کوچک بسازید. و در عین حال آماده باشدی که به موقع و با سرعت عمل وارد شوید، آماده برای گرفتن حتی زبل ترین جنایت کاران.
تمام این کتاب در همین مورد است. این کتاب نشان می دهد که کارآگاهان از چه مهارت های ویژه ای بهره می گیرند، مانند شناسایی اثر انگشت و دستخط، بازجویی از شهود و یافتن تحلیل سرنخ ها. همچنین به شما می گوید که برای عمل کردن در شرایط اضطراری چه نوع اطلاعاتی نیاز دارید.
در طول کتاب بازی ها، معماها و دوره های آموزشی متفاوتی را برای کمک به درک مطالب خواهید دید. قصه های زیادی هم در طول کتاب از کلک هایی که شیادها و مجرمان می زنند می خوانید، در نتیجه وقتی با آن ها مواجه شوید، آماده خواهید بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط