loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مرحوم ماتیا پاسکال

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده لوئیجی پیراندلو

مترجم بهمن محصص

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 308

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 55573 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
28,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رمان مرحوم ماتیا پاسکال اثر لوییچی پیرآندللو، اثر طنز معروفی است که اساس آن بر حالت ها و ذهنیت پارادوکسیکال شخصیت اصلی داستان شکل گرفته است. در پارادوکس های حاکم بر این رمان، انسان به یاد تعبیر سارتر از آزادی می افتد: «آزادی وحشتناک، آزادی بی حد و مرزی که عین اسارت و بندگی است.» جناب ماتیا پاسکال به عنوان کتاب دار کتابخانه ای که جناب بوکامتزا در سال 1803، هنگام مرگش به شهرداری بخشیده، با حقوق ماهی شصت لیر کار می کرد. ماتیا پاسکال از همان اوایل سال های حیاتش، پس از مرگ پدر، در چالشی عظیم با دنیای اطراف قرار می گیرد و به تدریج بردردهای بشری اش اضافه می شود. دنیایی که ماتیا پاسکال در آن زندگی می کند، گویی زندان تاریکی است که روزبه روز تنگ تر می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما